31.07.2018

Natalija Mitkovic

OPEN DAY - 18. avgust 2018. - Cubes School

Cubes otvara vrata svoje škole, u cilju pružanja svih informacija koje vas zanimaju, uključujući naš proces prijema kandidata, šta možete naučiti na kursu I šta naš program izdvaja u odnosu na druge škole.

Upoznaćete naše predavače, koji će vas uputiti u sve detalje kurseva, pružiti vam prave savete i rešiti sve vaše nedoumice.

Prethodni polaznici ispričaće vam svoja iskustva sa našom školom, učenjem programiranja i otkriće vam njihov put do pronalaska posla.

Dobrodošli su svi zainteresovani za programiranje, prisustvovanje je potpuno besplatno.

Za sve posetioce obezbedili smo popust u iznosu od 30% od ukupne cene kursa, za sve prijave koje se ostvare toga dana!

Dođite da se upoznamo!

Prijavu za OPEN DAY možete ostaviti putem ove forme a mi ćemo Vas ubrzo kontaktirati u vezi svih detalja. Takođe prijavu možete ostvariti i na brojeve telefona 011/31-92-013 i 064/64-178-29 od 9 do 20 časova svakog radnog dana.

Molimo Vas da ostavite Vaše podatke:

Ostavite Vaš email ako želite da dobijate obaveštenja o novim vestima na sajtu.