Online kursevi
Podrška
31 jul

OPEN DAY – 18. avgust 2018. – Cubes School

Cubes otvara vrata svoje škole, u cilju pružanja svih informacija koje vas zanimaju, uključujući naš proces prijema kandidata, šta možete naučiti na kursu I šta naš program izdvaja u odnosu na druge škole.

open day cubesschool

Upoznaćete naše predavače, koji će vas uputiti u sve detalje kurseva, pružiti vam prave savete i rešiti sve vaše nedoumice.

Prethodni polaznici ispričaće vam svoja iskustva sa našom školom, učenjem programiranja i otkriće vam njihov put do pronalaska posla.

Dobrodošli su svi zainteresovani za programiranje, prisustvovanje je potpuno besplatno.

Za sve posetioce obezbedili smo popust u iznosu od 30% od ukupne cene kursa, za sve prijave koje se ostvare toga dana!

Dođite da se upoznamo!

cubes facebook icon cubes twitter icon cubes linkedin icon