Cubes School Open Day - 26. septembar

Da li i ti želiš da započneš učenje programiranja, ali ne znaš kako da počneš?

Toliko je programskih jezika, jedni savetuju jedno, drugi, pak nešto drugo. Da li da učiš samostalno, uz mentora, ili uz neku od škola programiranja? Ukoliko se odlučiš za školu programiranja, otvara se novo pitanje - da li da uzmeš online obuku, ili tradicionalno pohađanje u učionici?
Previše različitih informacija i mogućnosti dovelo te je do toga da se osećaš zbunjeno i neodlučno.

Upravo zbog toga, Cubes School organizuje Open Day, na kome odgovaramo na sva vaša pitanja i pomažemo u donošenju odluke koji programski jezik izabrati.

Kada odredimo koji kurs je dobar izbor za tebe, ostaje pitanje na koji način želiš da pohađaš kurs?

Direktor Cubes School, Marko Dragoniić ovim povodom, održaće predavanje na kome će vas temeljno uputiti na koji način funkcionišu naši kursevi, šta možete očekivati da naučite i koje su prednosti pohađanja kurseva u učionici, a koje online kursa.

Za sve posetioce Open Day-a obezbedili smo dodatnih 20% popusta, na već snižene kurseve u učionici!

15:00 - 18:00   Informacije i konsultacije
  18:00 - 19:00   Predavanje - Marko Dragonjić - direktor Cubes School

Prisustvovanje predavanju je potpuno besplatno, ali je, zbog ograničenog broja mesta, poželjno prijaviti se putem forme u dnu stranice.

Vidimo se!

Možete se prijaviti za OPEN DAY putem ove forme, a mi ćemo Vas ubrzo kontaktirati u vezi svih detalja. Takođe, prijavu možete ostvariti i na broj 066/659-65-12 od 9 do 17 časova svakog radnog dana.

Molimo Vas da ostavite Vaše podatke: